הלוויה קורעת לב לדניאל פרג' - "החיים שלי נגמרו בגיל 21", ספדה לו חברתו

להאזנה לתוכן:

הלוויה קורעת לב לצעיר דניאל פרג' (22) שנהרג בצהרי יום שישי בתאונת דרכים באשדוד. מאות הגיעו ללוותו בדרכו האחרונה, בני משפחה וחברים שמסרבים להאמין שהנוראה מכל קרה. רק לאחרונה קנה דניאל ספר תורה לעילוי נשמת הסבים שלו, אך הוא לא זכה להגיע לאירוע הגדול שאמור היה להיות ביום הולדתו. חברתו אופק ספדה לאהוב ליבה: "מי ידאג לי עכשיו? מי ינשק לי את הראש ויגיד לי שאני אשת חיל שלו ויסתכל במבט אוהב שלא נגמר?"

מאות ממכריו וחבריו של דניאל פרג' הגיעו ללוותו בדרכו האחרונה. דניאל נהרג בתאונת דרכים בשדרות בני ברית באשדוד, הוא נפגע ממשאית בעת שחצה צומת בנסיבות שעדיין נחקרות במשטרה.

דניאל הוא נינו של רב הקהילה האלג'יראית באשדוד ז"ל. לאחרונה הוא רכש ספר תורה לעילוי נשמת הסבים שלו, ספר תורה שאמור היה להכנס לבית הכנסת אותו הקים סבא רבא שלו. האירוע הגדול אמור היה להתקיים ביום הולדתו של דניאל בחודשים הקרובים. "הוא קיבל ירושה ודבר ראשון שעשה היה לקנות את ספר התורה", סיפר לאשדוד נט אחד המכרים. 

אופק, חברתו של דניאל, כתבה הספד קורע לב לחבר, אותו אף שיתפה בעמוד הפייסבוק של דניאל:

צילום: שמואל סרדינס

"היי אהוב ליבי. 

זאת אני, באבו שלך .
אהבת חיי, איך השארת אותי פה לבד?
הלב שלי הלך.. החיים שלי נגמרו בגיל 21.
איך מתמודדים בכלל? איך מפנימים הכל?
מי ידאג לי עכשיו? מי ינשק לי את הראש ויגיד לי שאני אשת חיל שלו ויסתכל במבט אוהב שלא נגמר? 
מהרגע הראשון שלנו התאהבנו, כולם אמרו לי שאתה אהבת אותי אהבה אחרת שאתה בחיים לא אהבת ככה, 
לב שלי מי כמוני יודעת כמה אהבת אותי,
בכל רגע נתון נתת לי להרגיש מלכת העולם שלך!!! 
דניאל שלי, אני רוצה אותך פה לידי לא בשום מקום אחר! רוצה שתשמור עלי קרוב כמו תמיד ותהיה המשענת והכתף התומכת שלי! 
בדרך כלל כשקשה לי ורע לי אתה הראשון לדעת והראשון להתייצב לצידי ולהרים אותי הכי גבוה שאפשר, ועכשיו? אין מי שיתייצב לידי ואין מי שיתן לי את המילה הכי טובה ונכונה שיש! 
נכנסתי לראות אותך, ראיתי אותך חסר אונים, נשכבתי מעליך ונישקתי לך כל חלק וחלק בפנים התחננתי שתקום ופעם ראשונה שאני מתחננת שתקום ואתה לא מגיב אלי! נשארת לישון כמו מלאך, המלאך השומר שלי!!!!!!!                                                                   
כולם אמרו שנתחתן! אנחנו ידענו תמיד שנהיה בעל ואישה! כל החברים שלך אמרו לי שבעוד חצי שנה אתה רצית להציע לי נישואין, שהחלום שחלמנו עליו יתמשש! 
אבל החלום שלנו התנפץ כמו זכוכית בפנים שלי! 
אני מפחדת כל כך דניאל, אני מפחדת מהימים והלילות שיגיעו, מפחדת מהרגע שהחברים וכל המשפחה יחזרו לשגרה שלהם ולי כבר לא יהיה לאן לחזור.
אתה המלך שלי! ברגע שנכנסת לי לחיים והפכת אותם להכי טובים שיש! 
״האהבה שלנו חזקה יותר מהכל״ 
ככה תמיד אמרנו, אתה זוכר? 
אהבה טהורה שלא תימצא באף מקום! 
התאהבתי בלב הטוב שלך, בזה שברגע אתה עוטף אותי בכל החום והאהבה בעולם, 
התאהבתי בלב בחיוך ונתינה שרק במבט אחד ידעתי! 
ידעתי שאף אחד בעולם! לא יאהב אותי כמוך. 
אתה האהבה הכי גדולה בחיי, 
חלק עצום ממני נקבר איתך דניאל שלי! 
אני רוצה להישאר חזקה בשבילך כמו שתמיד רצית לראות אותי חזקה ואיתנה! 
אבל לבד אני לא אהיה מסוגלת להישאר חזקה, תעזור לי ותשלח לי את הכוח הזה בבקשה אהובי! 
תודה שעשית אותי מאושרת, אני מודה לך על כל רגע ושנייה לצידך! 
שתדע שלנצח אשאר שלך ואתה שלי! 
הלב שלי רועד והנשמה שלי נשרפת מבפנים. 
אני אוהבת אותך עד כאב ומתגעגעת אליך עד אין סוף. 
שלך לנצח, 
באבו שלך"
.

$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('3564ff70-6fbe-49cf-9b77-c6610750774e','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.jpg',1808,'אייטם לוח אשדוד נט 525*60',525,78,true,18157,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('3564ff70-6fbe-49cf-9b77-c6610750774e','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'אייטם אירועים 525-60',525,78,true,18157,'Image','');},15]]);})

x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה